Select language: en pl

    XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach z udziałem RGIB

    Rada Główna Instytutów Badawczych podpisała umowę dotyczącą współpracy  z Targami Kielce podczas nadchodzącego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, który będzie mieć miejsce w Kielcach w dniach 3-6 września br. 

    MSPO to forum spotkań i rozmów, nawiązywania nowych kontaktów oraz podtrzymywania już istniejących z przedstawicielami i specjalistami z kraju i zagranicy, jak również z osobami odpowiedzialnymi za zakupy na rzecz Sił  Zbrojnych i służb mundurowych. Tegorocznej edycji Targów towarzyszy wystawa narodowa USA oraz 20 jubileusz Wystawy Sił Zbrojnych, którą będzie można zwiedzić podczas Dnia Otwartego – 7 września. W stoisku RGIB zostanie zaprezentowana działalność instytutów badawczych w obszarze obronności i bezpieczeństwa. Przedstawione będą rozwiązania innowacyjne, które zostały już wdrożone oraz takie, które oferowane są przedsiębiorstwom produkującym na rzecz służb mundurowych. Instytuty badawcze zaistnieją również w prezentacjach i na wystawie w Dniu Otwartym.
    Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Rady Głównej Instytutów Badawczych w Hali B i skorzystania z naszej bogatej oferty badawczej i wdrożeniowej.