Select language: en pl

  KPK

  Dzień Informacyjny: „Bezpieczeństwo i Przestrzeń Kosmiczna w 7PR”

  Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w dniu 21 września br. w Warszawie, organizuje Dzień Informacyjny: „Bezpieczeństwo i Przestrzeń Kosmiczna w 7PR”.
  Przewodnim tematem spotkania będzie informacja na temat ostatnich konkursów w 7PR w obszarze: Bezpieczeństwo i Przestrzeń Kosmiczna.
  Zaprezentowana będzie również informacja na teamt nowego programu Horyzont 2020.
  Podstawowe informacje na temat wydarzenia oraz rejestracja.

  Dzień Informacyjny - Żywność, rolnictwo i leśnictwo oraz biotechnologie 7 PR

  10 lipca 2012 r. Komisja Europejska ogłosiła ostatni konkurs w ramach 7. Programu Ramowego. W obszarze KBBE "Żywność, rolnictwo i leśnictwo oraz biotechnologie" na projekty przewidziano największy dotychczas  budżet w wysokości 387 mln. KPK organizuje dzień informacyjny dotyczący tematyki badawczej w/w konkursu. Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli nauki, przemysłu ze szczególnym uwzględnieniem MŚP, organizacji zajmujących się innowacjami, transferem technologii i innych podmiotów zainteresowanych udziałem w międzynarodowych projektach badawczych 7PR. Swoją obecność potwierdził urzędnik z Komisji Europejskiej, przedstawiciele MNiSW, NCBiR, naukowcy i MŚP realizujący i oceniający projekty w 7 PR.

  Spotkanie odbędzie się 11 września 2012 w budynku SGGW przy ulicy Rakowieckiej 30 w WarszawieSzczegółowe informacje oraz rejestracja on-line.

  Mat&Nano Brokerage Day. Warszawa, 18 września 2012

  Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE wraz z Enterprise Europe Network w Polsce organizuje Międzynarodowe Spotkanie Brokerskie dla badań w obszarze nanotechnologii oraz materiałów: Mat&Nano Brokerage Day. Impreza odbędzie się w Warszawie, w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, pl. Politechniki 1, 18 września 2012. Wydarzenie jest związane z konferencją 2012 E-MRS Fall Meeting oraz zintegrowane z konferencją Nano-Biotechnologia PL 2012.

  Więcej…

  KPK: spotkanie dot. możliwości wymiany międzysektorowej personelu w ramach współpracy nauki z przemysłem

  Spotkanie odbędzie się w Instytucie Maszyn Matematycznych w Sali 208 na II piętrze przy ulicy Krzywickiego 34 w Warszawie, 6 września 2012 r. Spotkanie dedykowane jest przede wszystkim dla przedstawicieli  małych i średnich przedsiębiorstw, ale również reprezentantów jednostek  naukowych zainteresowanych nawiązaniem współpracy z przedsiębiorstwami.

  Więcej…

  KPK: ostatni konkurs w obszarze SPACE w 7PR

  10 lipca 2012

  Komisja Europejska zgodnie z wcześnieszymi zapowiedziami ogłosiła ostatni konkurs w obszarze SPACE w 7PR.

  Więcej…

  Więcej artykułów…