Select language: en pl

  Kalendarz targów wynalazczości 2016

  Międzynarodowe Targi iENA 2015


  Agencja Promocyjna INVENTOR sp. z o.o. jako Oficjalny Przedstawiciel na Polskę zaprasza do wzięcia udziału w 67. Międzynarodowych Targach "Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty" iENA 2015 w Norymberdze.

  Więcej…

  Międzynarodowe Targi Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG

  Mamy przyjemność zaproponować Państwu udział w Międzynarodowych Targach Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG, które odbędą się w dniach 25-26 czerwca 2015 roku  w Krakowie. Pragniemy, aby udział w Targach stał się szeroką platformą wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy wynalazcami, zapleczem naukowo-badawczym, uczelniami i innowacyjnymi firmami, a przemysłem i otoczeniem biznesu oraz instytucjami wspomagającymi i finansującymi badania i rozwój.

  Więcej…

  Medale dla instytutów badawczych na Targach „Brussles Innova 2014”

  15 listopada br. zakończyły się 63. Światowe Targi „BRUSSELS INNOVA 2014” poświęcone  transferowi technologii i wdrażaniu postępu technicznego. Patronat Honorowy nad polskim pawilonem wystawienniczym objęły Ministerstwo Gospodarki oraz Rada Główna Instytutów Badawczych. Organizację udziału polskim wystawcom zapewniła firma Eurobusiness-Haller z Katowic, oficjalny  przedstawiciel Targów INNOVA na Polskę.

  Więcej…

  IWIS 2014 – Warszawa, iENA 214

  Logo SPWiR-3

  Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów zaprasza na 8. Międzynarodową Warszawską Wystawę Wynalazków - "IWIS 2014" objętą patronatem RGIB oraz Targi iENA 2014. Szczegóły oferty w załącznikach:

  Więcej…

  European Rover Challenge 2014

  kpk logo poziom

  Szanowni Państwo,
  Uprzejmie informujemy, że Międzynarodowe zawody łazików marsjańskich European Rover Challenge 2014 po raz pierwszy odbędą się w Polsce. Organizatorem konkursu jest Mars Society Polska. Zawody adresowane są do studentów, absolwentów oraz pracowników uczelni wyższych. Zadaniem zespołów jest zaprojektowanie i budowa analogu łazika marsjańskiego. Wydarzenie to rozszerza na Europę znaną już formułę prestiżowych zawodów University Rover Challenge organizowanych w Stanach Zjednoczonych przez The Mars Society.

  Więcej…

  ViaExpert promuje instytuty badawcze

  Via Ex

  10. Międzynarodowa Wystawa Wynalazków „2014 TAIPEI INT’L INVENTION SHOW& TECHNOMART”

  spwirStowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów zaprasza do udziału w 10. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków INST i Targach TECHNOMART. RGIB obejmuje patronatem honorowym pawilon polski Targów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wystawienniczą.
  Szczegóły w załącznikach:
   - Broszura informacyjna
   - Formularz zgłoszenia PL (.doc)
   - Załącznik nr 1 PL (.doc)
   - Formularz zgłoszenia ENG (.doc)
   - Załącznik nr 2 ENG (.doc)

  Międzynarodowe Targi Wynalazczości – 2014 rok

  Eur Hall

  RGIB obejmuje patronatem honorowym w roku 2014 pawilon polski:

  - 113. Edycji Międzynarodowych Targów Wynalazczości CONCOURS LÉPINE,

  - 63. Międzynarodowych Targów Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik BRUSSELS INNOVA,

  - Międzynarodowych Targów Wynalazków i Nowych Produktów INPEX INVENTION SHOW,

  - Międzynarodowych Targów Wynalazczości INST,

  - 6. Europejskich Targów Kreatywności i Wynalazczości EUROINVENT.

  Eurobusiness-Haller zaprasza również do udziału w nowych wydarzeniach wystawienniczych -  Brytyjskich Targach Wynalazczości British Invention Show oraz  Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji Tunis’innov.

  - Kalendarz Targów Wynalazczości 2014

  spwir 1